31
edits
(extend, resort) |
(add /nation online) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|<code>/nation</code> | |<code>/nation</code> | ||
|Displays information about your Nation. | |Displays information about your Nation. | ||
|Resident | |||
|- | |||
|<code>/nation online</code> | |||
|Lists all online residents in your nation. | |||
|Resident | |Resident | ||
|- | |- |
edits