4,788
edits
m (Change of Category terminology) |
m (Improved readability of the Repair Powder Crafting Table) |
||
Line 416: | Line 416: | ||
| rowspan="7" | [[Common Repair Powder]] | | rowspan="7" | [[Common Repair Powder]] | ||
| rowspan="7" | - | | rowspan="7" | - | ||
| | |64 [[Dirt]] | ||
|- | |||
|64 [[Clay]] | |||
|- | |||
|64 [[Red Sand]] | |||
|- | |||
|64 [[Sand]] | |||
|- | |||
|64 [[Soul Sand]] | |||
|- | |||
|64 [[Gravel]] | |||
|- | |||
|64 [[Soul Soil]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |