4,789
edits
(Added Fishy Jam) |
(→Foods: Added/Changed Stuffed Mushroom varients) |
||
Line 325: | Line 325: | ||
|[https://minecraft.wiki/w/Campfire Campfire] | |[https://minecraft.wiki/w/Campfire Campfire] | ||
|[[Brown Mushroom]] or [[Red Mushroom]] | |[[Brown Mushroom]] or [[Red Mushroom]] | ||
|0 | |||
|- | |||
|[[File:Grilled_Stuffed_Mushroom.gif|50px]] | |||
|[[Grilled Stuffed Mushroom]] | |||
|{{Rarity|rarity=Uncommon}} | |||
|10 | |||
|3 | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|[https://minecraft.wiki/w/Campfire Campfire] | |||
|[[Stuffed Mushroom]] | |||
|0 | |0 | ||
|- | |- | ||
Line 395: | Line 406: | ||
|[[File:Roasted_Stuffed_Mushroom.gif|50px]] | |[[File:Roasted_Stuffed_Mushroom.gif|50px]] | ||
|[[Roasted Stuffed Mushroom]] | |[[Roasted Stuffed Mushroom]] | ||
|{{Rarity|rarity= | |{{Rarity|rarity=Uncommon}} | ||
|3 | |3 | ||
|10 | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |<nowiki>-</nowiki> | ||
|<nowiki>-</nowiki> | |<nowiki>-</nowiki> | ||
Line 468: | Line 479: | ||
|[https://minecraft.wiki/w/Smoker Smoker] | |[https://minecraft.wiki/w/Smoker Smoker] | ||
|[[Brown Mushroom]] or [[Red Mushroom]] | |[[Brown Mushroom]] or [[Red Mushroom]] | ||
|0 | |||
|- | |||
|[[File:Smoked_Stuffed_Mushroom.gif|50px]] | |||
|[[Smoked Stuffed Mushroom]] | |||
|{{Rarity|rarity=Uncommon}} | |||
|8 | |||
|8 | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|[https://minecraft.wiki/w/Furnace Furnace] | |||
|[[Stuffed Mushroom]] | |||
|0 | |0 | ||
|- | |- | ||
Line 2,071: | Line 2,093: | ||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> | ||
=Drinks= | =Drinks= |