63
edits
((by SublimeText.Mediawiker)) |
((by SublimeText.Mediawiker)) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| {{Rarity|rarity=Uncommon}} | | {{Rarity|rarity=Uncommon}} | ||
| 50 | | 50 | ||
|- | |||
|[[File:Rare_Repair_Powder.gif|50px]] | |||
| Rare Repair Powder | |||
| {{Rarity|rarity=Rare}} | |||
| 200 | |||
|- | |||
|[[File:Epic_Repair_Powder.gif|50px]] | |||
| Epic Repair Powder | |||
| {{Rarity|rarity=Epic}} | |||
| 400 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits