4,788
edits
No edit summary |
m (Added Glowfish to Vibrant Essence recipe (thank you Dawid_ for reporting)) |
||
Line 396: | Line 396: | ||
|- | |- | ||
|3 [[Pristine Hide]] | |3 [[Pristine Hide]] | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | - | ||
|1 [[Baddy Badfish]] | |1 [[Baddy Badfish]] | ||
|- | |- | ||
Line 416: | Line 416: | ||
|[[Mini-Mushroom]] | |[[Mini-Mushroom]] | ||
|1 [[Fungal Fish]] | |1 [[Fungal Fish]] | ||
|- | |||
|8 [[Vibrant Essence]] | |||
|1 [[Glowfish]] | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |