4,788
edits
(Added Images to the Utility Items) |
m (Added Onion Pickaxe) |
||
Line 224: | Line 224: | ||
|Buff | |Buff | ||
!Vendor | !Vendor | ||
|- | |||
|[[File:Onion_Pickaxe.png|50px]] | |||
|[[Onion Pickaxe]] | |||
|{{Rarity|rarity=Common}} | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|- | |- | ||
|[[File:Wooden_Pickaxe.gif|50px]] | |[[File:Wooden_Pickaxe.gif|50px]] |