4,789
edits
m (Apple drop adj.) |
(Added Raw Cherry) |
||
Line 115: | Line 115: | ||
|[https://minecraft.wiki/w/Furnace Furnace] | |[https://minecraft.wiki/w/Furnace Furnace] | ||
|[[Dough]] | |[[Dough]] | ||
|- | |||
|[[File:Raw_Cherry.png|50px]] | |||
|[[Raw Cherry]] | |||
|{{Rarity|rarity=Common}} | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|1 | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|[[Leaves|Cherry Leaves]] | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|- | |- | ||
|[[File:Fat_Carrot.png|50px]] | |[[File:Fat_Carrot.png|50px]] |