5
edits
m (Corrected the amount of coins that the wood golem gives you.) |
(Updated formatting in line with the Stone Golem page) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wiki-table" width="100%" border=1 style="text-align:center;" | {| class="mw-collapsible mw-collapsed wiki-table" width="100%" border=1 style="text-align:center;" | ||
!Craft | !Craft | ||
!Ingedients | !Ingedients | ||
|- | |- | ||
|25 [[Coin|Coins]] | |||
|64 [[Acacia Log]] | |64 [[Acacia Log]] | ||
|- | |||
|25 [[Coin|Coins]] | |25 [[Coin|Coins]] | ||
| | |64 [[Jungle Log]] | ||
|- | |- | ||
|25 [[Coin|Coins]] | |25 [[Coin|Coins]] | ||
| | |64 [[Birch Log]] | ||
|- | |- | ||
|25 [[Coin|Coins]] | |25 [[Coin|Coins]] | ||
| | |64 [[Oak Log]] | ||
|- | |- | ||
|25 [[Coin|Coins]] | |25 [[Coin|Coins]] | ||
| | |64 [[Dark Oak Log]] | ||
|- | |- | ||
|25 [[Coin|Coins]] | |25 [[Coin|Coins]] | ||
| | |64 [[Spruce Log]] | ||
|- | |- | ||
|25 [[Coin|Coins]] | |25 [[Coin|Coins]] | ||
| | |64 [[Crimson Stem]] | ||
|- | |- | ||
|25 [[Coin|Coins]] | |25 [[Coin|Coins]] | ||
|64 [[Warped Stem]] | |64 [[Warped Stem]] | ||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |
edits